Referentsid

Meil on hea meel, et saame oma klientide heaolule kaasa aidata. Allpool ongi toodud mõned meie erinevates ärivaldkondades tegutsevate klientide referentsid.

Remmers Baltica OÜ

"Intraflexiga on meil head kogemused juba aastast 2007. Kui meil juhtub olema mõni arvutimure, on abi alati kiirelt kättesaadav.", Siim Pajus, juhatuse liige

Remmers Baltica emafirma Remmers Baustofftechnik GmbH tegutseb 11 tütarettevõttega ning produktiivsete partneritega enam kui 30 riigis ning on maailmas juhtival kohal ehituskeemia ja puidulaki tootmisel. Tütarettevõte Remmers Baltica OÜ asutati juba 1997 aastal ehitustöödel pädeva partnerina mitmekülgsete tootesüsteemide pakkumiseks.
www.remmers.ee

DMC Eesti OÜ

"Meie ettevõttele on tähtis, kui IT-teenindus on kvaliteetne - kiire, professionaalne ja mõistlike kuludega. Intraflex oli hea valik.", Marianna Bühler, juhatuse liige

DMC Estonia, founded in January 2006,  is a daughter company of  Destination Management Copenhagen, founded in 1983 (www.dmcdenmark.dk) DMC is the largest cruise operator in Denmark. DMC Estonia scope of activity includes cruise handling, incentives, meetings and conferences, product launches, tailor-made programmes.
www.dmcestonia.ee