Firmast

Intraflex OÜ on 2007 aastast Eesti IT-turul tegutsev oma ala ekspertide poolt loodud ettevõte, kelle eesmärgiks on pakkuda kiiret ja head infotehnoloogiliste lahenduste hooldust. Intraflex on spetsialiseerunud vaid IT-alaste teadmiste ja oskuste pakkumisele ning on seetõttu sama usaldusväärne ja erapooletu partner kui ärikliendi oma töötaja. Oleme  oma professionaalse teenindusega tuntust kogunud nii rahvusvaheliste kui kohalike ettevõtete hulgas.

Meie visioon - Olla eelistatuim IT-partner kvaliteeti hindavatele ettevõtetele.

Meie missioon -
Tagada ettevõtete infosüsteemide tõrgeteta töö ning aidata kliendil vastu võtta õigeid IT-alaseid otsuseid.

Meie põhiväärtusteks on

Täna vajavad kvalifitseeritud IT-teenuseid kõik ettevõtted sõltumata tegevusalast. Äriprotsesside toimivuse saab tihti taandada IT-süsteemidele.  Nende toimivus võimaldab ettevõtte töötajatel keskenduda oma tööle (ja ettevõttel tervikuna põhitegevusele) ning saavutada parim võimalik tulemus. Siiski on ettevõtetes igapäevaselt palju erinevaid, IT-d puudutavaid, ülesandeid, mida saab personalikuludest lähtudes jagada kolme gruppi:

Paradoks seisneb asjaolus, et kõik need funktsioonid nõuavad parima tulemuse saavutamiseks piisavalt erineva kvalifikatsiooniga tööjõudu, kuid ettevõtte piiratud personalikulude tingimustes on võimalik sageli vaid üks tugiisik, kelle ressurss ja kvalifikatsioon on piiratud. Rahulolematus venivate projektide ning lahenduseta probleemide suhtes viib tegevjuhi tihti küsimuseni: „Kui palju peab ettevõte investeerima, et pidurdavad IT-probleemid lahendatud saaksid?”. Eelarve kujul pakutakse vastust vähestel juhtudel. Intraflex ongi siinkohal leidnud ettevõttetele lahenduse – sobiva kulu-kvaliteedi tasakaaluga läbipaistva ja lihtsa IT-teenindusmudeli, mille kohta saab esitada kiire e-hinnapäringu. Usume, et suudame oma teenuste valikuga rahuldada kiiresti ja mugavalt ka Teie ettevõtte IT-vajadused - pange meid proovile!

Edu soovides,
Intraflexi juhatus